Бібліотека-філія с.Старі Бросківці

Бібліотека-філія №31 с.Старі Бросківці

З 1968 року бібліотеку очолює досвідчений працівник, фахівець своєї справи Многодітна Армонія Михайлівна. Бібліотекою охоплено 523 користувача (% охоплення становить 36,7%), середнє відвідування – 13,4%, читаність – 30,2 книг. Армонія Михайлівна створила пересувну бібліотеку на віддаленому хуторі Зруб в приміщенні клубу. До послуг користувачів бібліотеки більше 12 тис.примірників друкованих матеріалів. Є в бібліотеці комп’ютер, правда ще не підключено Інтернет.

В книгозбірні завдяки вмінню бібліотекаря вдало представлений і розкритий книжковий фонд цікавими виставками, тематичними полицями, створено багато папок – досьє на актуальні теми.

А головне тут постійно піклуються про надання відвідувачам вичерпної інформації про послуги, що надає бібліотека, про відомих людей села є можливість отримати необхідну літературу. Про це розповідають стенди: «Книга – сила, що рухає світом», «Довідкове бюро користувача», «Будні і свята бібліотеки», «Гордість моя – земляки».

Одним із пріоритетних напрямків роботи бібліотеки є краєзнавча робота. В бібліотеці організована постійно – діюча книжкова виставка «Мій край, моя історія жива». Історія села відображається у величезному альбомі, який зберігає на своїх сторінках спогади старожилів, краєзнавців.

Популяризації краєзнавчої роботи сприяють масові заходи, які проводяться спільно з школою, Будинком культури, сільською радою.

Цікавою, насиченою і змістовною була зустріч у бібліотеці з місцевою поетесою Марією Єремійчук, яка щорічно презентує свої нові поетичні доробки. В цьому році відбулася презентація її п’ятої  книги «Ближче до самого себе». До проведення заходу долучилися члени клубу «Краяни», який діє при бібліотеці, творчі особистості краю, Старобросківчани – герої  нової збірки.

Створенню позитивного іміджу бібліотеки серед молоді сприяла участь бібліотеки в обласному конкурсі бібліотечного відео «Бібліотека і сучасна молодь». Дана бібліотека на селі – це інформаційний партнер місцевої влади та посередник між нею та громадою, тому вся актуальна інформація зібрана в центрі інформації «Інформаційний калейдоскоп».

Бібліотека відгукується на знаменні дати та події року і згідно плану роботи провела загальносистемні заходи: екологічний марафон «Людина і природа: трагедія чи гармонія», вечір пам’яті до 100-річчя з дня  смерті Л.Українки             «І квітнуть мрії поетеси» та ряд інших.

Вся робота бібліотеки направлена на задоволення потреб користувачів, залучення до читання нових читачів і створення для них належних умов.

Бібліотека-філія №31 с.Старі Бросківці. День книги

Бібліотека-філія №31 с.Старі Бросківці. День книги

SONY DSC SONY DSC SONY DSC SONY DSC

 

Вгору
Перейти до панелі інструментів