Семінар бібліотечних працівників “Пріоритетні напрямки роботи бібліотек району по реалізації Державної цільової програми підтримки та розвитку читання на період до 2015р.”

IMG_1103

29 жовтня відбувся проблемний семінар бібліотечних працівників Строжинецької районної ЦБС на тему «Пріоритетні напрямки роботи бібліотек району по реалізації Державної цільової програми підтримки та розвитку читання на період до 2015 року, який проходив на базі бібліотеки-філії «№ 22 с.Комарівці»

Зі вступним словом до бібліотекарів району звернулася голова села

Бажура С.І. яка в своєму виступі зазначила, що не зважаючи на «наступ» новітніх технологій книга і бібліотека відіграє важливу роль в житті людей, про що свідчать аналіз анкетних опитувань та громадського слухання на тему «Чи потрібна бібліотека на селі», яке відбулося в нашій бібліотеці на початку року.

На семінарі розглядались такі питання:

  1. «Бібліотечні інновації та ініціативи сучасної бібліотеки стратегія виконання Державної цільової програми підтримки та розвитку читання на період до 2015 року» ( Провідний методист Г.В. Матейчук)
  2. Результати опитування щодо використання книг закуплених Міністерством культури для поповнення бібліотечних фондів публічних бібліотек (2012-2013р.р) та книг за програмою «Українська книга» (завідувач відділу комплектування та обробки літератури О.В. Скрипа)
  3. Підвищення читацької активності дітей та юнацтва. (Заступник директора ЦБС по роботі з дітьми В.Т. Маніліч)

В ході семінару між сільськими бібліотекарами відбулася вільна дискусія, обмін думками за темою «Читання – духовний ресурс суспільства»   А завідувач сільської бібліотеки-філії Скіцько В.Д. ознайомила всіх присутніх з роботою своєї бібліотеки, презентувала книжково – ілюстративну виставку «Відчуй радість читання» та організувала і провела літературно – мистецьке свято «Жінка, яка думає серцем і почуває розумом» (до 55 – річчя з дня народження М.Матіос).

IMG_1104

Залишити коментар

Вгору
Перейти до панелі інструментів