Зустріч з народною письменницею Марією Савівною Єремійчук

В затишній залі бібліотеки – філії с.Ропча відбулася зустріч, народної письменниці нашого краю, Марії Савівни Єремійчук з поцінювачами поетичного слова, та прози з тонким ліризмом. Гостя розповіла присутнім про свій творчий доробок, презентувала свою шосту книгу “Дорогами долі”, яка нещодавно вийшла із друку в Сторожинецькій районній друкарні. Особливу увагу привертає один із розділів книги “Герої не вмирають”, який присвячений героям “Небесної сотні” та АТО. А юні читачі бібліотеки Ботезат Жана, Ботезат Дояна, Шубран Антоніна, Гіменчук Михайло, Токарюк Артем, Меглей Габрієла, Кирилюк Деніса, Биндю Іонела продекламували вірші із нової збірки.

Бібліотекарі сільської філії Гриженку Г.К. та Карч М.Г. організували виставку – презентацію “Творчий зорепад Марії Єремійчук”

З словами подяки за щирість почуттів у своїх творах звернулись до Марії Савівни, голова села Оларь І.Г., вчитель української мови Паладюк К.І., шкільний бібліотекар Костинян С.Г. та постійний читач бібліотеки Федорча Д.

І на завершення фольклорний ансамбль “Традиція” – (керівник директор сільського БК С. Доскалюк) подарував всім присутнім пісню “Буковина” румунською мовою.

Залишити коментар

Вгору
Перейти до панелі інструментів