Туристичні принади

         Природні особливості району

Сторожинеччина  – це край, де архітектурні шедеври гармоніюють з неповторними творіннями природи. Чудові краєвиди, унікальні пам’ятки історії та культури, національна та конфесійна толерантність створюють привабливий туристичний клімат.

Серед найбільш туристично-привабливих місць району можна виокремити Сторожинецький дендропарк – пам’ятка природи, що охороняється державою.У 1912 році лісовласник Оренштайн вирішив оточити свій новий будинок невеликим парком, який був створений на основі природного мішаного лісу, що укриває береги річки Сірет. Були завезені близько 40 видів різних порід дерев, які створили невеликий парк, що прикрасив панський маєток.

Ще однією природною принадою нашого краю є  водоспад Королівський у с. Банилів-Підгірний. Він знаходиться приблизно через 2 км від Гільче на схилі гори Волховни.

У с. Банилів-Підгірний є гори Кричера. Висота їх понад 800 м над рівнем моря. З них відкриваються дивовижні краєвиди Буковинських Карпат. На вершині гори Рагідна, за переказами та легендами, знаходиться скеля ватажка опришків Олекси Довбуша.

У смт. Красоїльськ у витоках річки Солонець знаходиться унікальна криниця з соленою водою. Саме до неї у давні часи за ропою приїжджали люди не тільки з Сторожинця, але й з навколишніх районів. Також на хуторі Сусени селища Красноїльськ знаходиться унікальне джерело мінеральних вод, яке має свої цілющі і лікувальні властивості завдяки вмісту сірководню. У 2014 році за сприяння  Героя України Березовського Георгія Васильовича відкрито купальні на місці цього родовища, зокрема два басейни, будиночки для переодягання та кімнати відпочинку.  Поряд знаходиться каплиця.

Залишити коментар

Вгору
Перейти до панелі інструментів