У Нижньопетрівецькій сільській бібліотеці відмічали 65-річний ювілей Марії Бенедиктівни Малицької

Особлива дата в житті людини

Кожен ювілей людини особливий по своєму. І скільки років не було б людині ці дати запам’ятаються назавжди.

Днями у комфортному приміщені Нижньопетрівецької сільської бібліотеки відмічали 65-річний ювілей відомої краянки, зав. б –ки з Аршиці, керівника польського народного ансамблю «В’янечек», Заслуженого працівника культури України та Польщі Марії Бенедиктівни Малицької.

Впродовж свого життя Марія Бенедиктівна працювала і вчителькою російської мови, і секретарем сільради, але її покликання все таки було стати бібліотекарем. Багато років вона працює на цій посаді. Понад чверть віку разом з групою ентузіастів створила та керує польським ансамблем «В’янечек». Щороку учасники цього культурного колективу приймають участь у різних фестивалях та концертах по Европі: Польща, Румунія, Словенія, Чехія, Німеччина та у різних місцях України.

Привітати цю працьовиту жінку прийшли працівники Сторожинецької ЦБС а саме Інна Радченко, Віоріка Маніліч, Галина Матейчук та Лариса Зеленюк. Окрім Почесної грамоти та квітів було сказано ще багато теплих слів в адрес ювілярки.

Такі самі слова, почесний диплом та квіти отримала пані Марія і від голови сільської ради К. Г. Тарица.

Бібліотекарі М.В. Штефуряк та О. І. Кльоц підготували гарну виставку з фотографіями, книгами, газетами, де висвітлювався життєвий та творчий шлях Марії Бенедиктівни. Обидві говорили про колегу згадуючи роки праці та діяльності, здобутки та перемоги. Лариса Кедик – директор будинку культури присвятила ювілярці цілу віршовану поему. Всі присутні так само тепло та щиро привітали М. Б. Малицьку.

Невелика група дітей присвятила шановній пані Марії вірші та пісні.

Сама ювілярка про себе говорила мало, проте від щирого серця подякувала всім присутнім за те що на протязі життя ці люди поруч з нею.       Святковий торт зі свічками, квіти та усмішки облич присутніх зробили чудову атмосферу. Як  хотілося щоби такі події відбувалися у мирній нашій країні.

Елеонора Скіпор

На фото: Під час святкування ювілею М. Б. Малицької.

Троє талановитих учасників етнофолькльорного ансамблю «Мугурел» читали вірші, співали для всіх присутніх.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Залишити коментар

Вгору
Перейти до панелі інструментів