Сторожинецькою центральною районною бібліотекою було організовано виїздну виставку-рейтинг “Українська фантастика: ми є!”

Сторожинецькою центральною районною бібліотекою в рамках проведення Всеукраїнської акції “Українська молодь читає”. У парку “ім. Юрія Федьковича” в місцях відпочинку молоді було організовано виїздну виставку-рейтинг “Українська фантастика: ми є!” Попередньо в бібліотеці було проведено бліцопитування “Воок-симпатія” в ході якого виявилось, що більшість молодих читачів цікавляться літературою в стилі фентезі та фантастикою.

На виставці була представлена література найвідоміших українських письменників класиків, які працювали у жанрі фантастики: В. Винниченко.

М. Трублаіні, В. Владко, В. Бережний,  М. Руденко, О. Берник.

Великим попитом у молодого читача користуються книги сучасного знаменитого письменницького подружжя Марини та Сергія Дяченків, які пишуть в стилі фентезі.

Марина та Сергій Дяченки – це не просто сімейний та письменницький дует, це явище, особлива планета у сучасному всесвіті фантастики та фентезі. Кількість нагород та премій найпрестижніших конкурсів, які отримали твори Марини та Сергія незлічена, вони отримали звання “Кращих письменників – фантастів” у Європі.

Найвідоміші їхні твори: “Ворон”, “Мідний король”, “Магам можна все”, “Цифровий”, “Армагеддон”, “Печера“, “Мігрант”, “Спадкоємець” та інші які користуються не абияким попитом у читачів.

nh24D9lpKmA

Залишити коментар

Вгору
Перейти до панелі інструментів