28 травня у Сторожинецькій ЦБС відбувся районний семінар бібліотечних працівників на тему: “Сільська бібліотека-джерело збереження історичної пам’яті народу”

28 травня у Сторожинецькій ЦБС відбувся районний семінар бібліотечних працівників на тему: “Сільська бібліотека-джерело збереження історичної пам’яті народу”. З консультаціями по темі семінару виступили працівники обласної та районної бібліотек.
Розпочався семінар фрагментом з заходу марафон миру “Герої не вмирають”, який підготували бібліотечні працівники с. Банилів-Підгірний.
А друга частина семінару була присвячена практичним заняттям у сільській філії № 28 с. Н. Бросківці, де учасникам семінару був представлений урок мужності “Подвиг батьків-крила синів” – за участю голови села Молованюка І.Д., засновника та керівника місцевого краєзнавчого музею Тарновецького О.М., краєзнавця Маніліч М.Г, солдата строкової служби у зоні АТО Гаврилюка Володимира та матері загиблого сина – героя Юрія Чікала.
В ході семінару бібліотекарі обмінялися досвідом роботи, познайомились з творчими здобутками бібліотеки-філії с. Н. Бросківці.

IMG_5891 IMG_5923

 

Залишити коментар

Вгору
Перейти до панелі інструментів