25 червня в читальному залі Сторожинецької рай бібліотеки відбувся день спеціаліста “Інноваційні послуги публічних бібліотек: нові можливості до працевлаштування”

25 червня в читальному залі Сторожинецької рай бібліотеки відбувся день спеціаліста “Інноваційні послуги публічних бібліотек: нові можливості до працевлаштування” спільно із спеціалістами Центру зайнятості.

Перед присутніми виступила начальник відділу активної підтримки безробітних Красовська Олена Михайлівна, яка наголосила на актуальність співпраці Центру і бібліотеки, щодо питань пошуку роботи, недостатність інформованості про реальний стан ринку праці, про вакантні робочі місця, про те, які професії користуються найбільшим попитом, і навіть просто в чому полягають особливості тієї чи іншої роботи.

Методист ЧОУНБ ім. М. Івасюка Лупан Алла Сільвесторівна презентувала аналіз інноваційних послуг бібліотек нашої області, використання комп’ютерних технологій у пошуку роботи та працевлаштуванні.

Провідний бібліограф райбібліотеки Курінна Людмила Іванівна ознайомила присутніх з послугами, які отримують користувачі бібліотеки які втратили роботу, або шукають собі перше робоче місце, або під заробіток, та наголосила, що бібліотека в епоху комп’ютерізації стає всюдисущою для користувачів і потрібною їм. Бібліотекарі повинні вміти входити в інформаційне поле місцевої громади та знаходити спільну мову із потенційним читачем.

Завідуюча відділом обслуговування

Сторожинецької ЦРБ Кухарєва Н.М.

 

IMG_8836 IMG_8838 IMG_8841 IMG_8843

Залишити коментар

Вгору
Перейти до панелі інструментів