ДЕЦЕНТРАЛІЗАЦІЯ: ОБГОВОРЕННЯ РЕФОРМИ З УРЯДОВЦЯМИ ТА ПРЕДСТАВНИКАМИ ГРОМАД

Фото http://storozhynets.info/

Фото storozhynets.info

23 липня, о 17:00, в Американському домі, м.Київ відбувся вебінар, на якому обговорювалосьпитання реформи децентралізації. Ключові спікери: заступник Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України В’ячеслав Негода, директор Місії Агенства США з міжнародного розвитку (USAID) в Україні Джед Бартон, тавиконавчий директор Асоціації міст України Мирослав Пітцик. Після доповідей спікерів відбулось обговорення.

Питання до обговорення: що таке децентралізація? Чи потрібна Україні така реформа? Чим саме відрізняється запропонована децентралізація від федералізації? Хто контролюватиме органи місцевого самоврядування? Як реформа впливатиме на місцеві громади та забезпечення їх ресурсами?

Понад 250 громад з усієї країни, серед яких були і користувачі Сторожинецької районної бібліотеки, взяли участь у вебінарі, долучившись  до онлайн-трансляції з місцевих бібліотек.  Небайдужі сторожинчани, які прийшли на вебінар і цікавляться питанням децентралізації мали змогу задавати свої запитання, написавши їх у чаті.

Організаторами проведення вебінару були: Асоціація міст України та Рада з міжнародних наукових досліджень та обмінів (IREX), програма «Бібліоміст».

Залишити коментар

Вгору
Перейти до панелі інструментів