13 листопада у читальному залі Сторожинецької районної бібліотеки відбувся круглий стіл на тему: «Угода про асоціацію: поради для дрібних сільгоспвиробників»

13 листопада 2015 року у читальному залі Сторожинецької районної бібліотеки відбувся круглий стіл на тему: «Угода про асоціацію: поради для дрібних сільгоспвиробників». Основними доповідачами по темі були: Володимир Бойко – директор Чернігівського центру підвищення кваліфікації державних службовців; Василь Паламар – голова асоціації виробників продукції бджільництва «Буковинський бджоляр»; Микола Гаврилюк – голова  ГО «Буковинська асоціація фермерів Буковини». До участі у круглому столі було запрошено підприємців аграрного сектору Сторожинецького району, фермерів, виробників продукції сільського господарства.

З вітальним словом до  учасників круглого столу звернувся голова Сторожинецької районної державної адміністрації Бартош Я.М. та начальник управління сільського господарства Галицький М.

У рамках заходу активно обговорювалися питання розвитку аграрного сектору,  шляхи модернізації сільського господарства з огляду на можливості Угоди про Асоціацію з ЄС, способи та стимули активізації місцевих ініціатив з метою розвитку дрібного підприємництва, кооперації, впровадження перспективних видів рослинництва та тваринництва, органічного землеробства, сільського туризму, успішного збуту сільгосппродукції.

Спілкування відбувалося і в режимі запитання – відповіді, в якому прийняло участь близько 30 чоловік.

144 231

 

Залишити коментар

Вгору
Перейти до панелі інструментів