7 грудня, у день святої Катерини, в селі Череш відбулася тепла пам’ятна зустріч з письменницею зі Сторожинця – літературний подіум Марії Єремійчук “Дорогами долі”

7 грудня, у день святої Катерини, в селі Череш у приміщенні нової сучасної амбулаторії відбулася тепла пам’ятна зустріч з письменницею зі Сторожинця – літературний подіум Марії Єремійчук “Дорогами долі”. Однойменна книга містить фотографії та цінну інформацію про людей нашого села Череша: воїна, що загинув у зоні АТО –  Іллю Леонтія; професіонала медичної справи – фельдшера Марину Радувну Токарюк (дівоче прізвище Урсулян), талановитого музиканта – Дмитра Георгійовича Алексюка. На святі були присутні матері видатних особистостей села: Леонтій Регіна Вікторівна, Урсулян Аспазія Петрівна, активні читачі бібліотеки Зініч Валентина, Куцак Ганна. А Бурла Євгенія котра приїхала з с. Буденця де живе віднедавна, але родом з села Старі Бросківці, як і письменниця, разом з дочкою Цимбалюк Надією низько вклонилися М. Єремійчук – бувшому медичному працівнику за недоспані ночі і любов до людей.

Всі учасники щиро вдячні за гостинний прийом сімейному лікарю Лантух Олені Юріївні, а Марії Савівні за титанічну працю і подаровані книги.

Організатор підготовки й проведення свята – бібліотекар сільської бібліотеки-філії № 7. с. Череш  Лотанюк Ірина.

 

Залишити коментар

Вгору
Перейти до панелі інструментів