В пятницю 11 грудня в с. Костинці завітала поетеса Марія Савівна Єремійчук.

І знову в нашій бібліотеці шановні гості. В пятницю 11 грудня завітала наша сусідка поетеса Марія Савівна Єремійчук із своїм чоловіком та онуком, який працює стоматологом, зав. Фапом с.Ясени Крушніцький Валерій Михайлович. Відбулася памятна зустріч із ними по книзі М.С, Єремійчук “Дорогами долі”, а для нашого села ця книга є дуже цінна того, що співавтором є наш житель села Валерій Михайлович Крушніцький, який розповів про історію нашого села та Ясени, про життя школи, амбулаторії, про видатних людей нашого села, про свою родину, батьків яких він дуже любить – і за це ми йому і його дружині Олені Петрівні, яка підтримує його завжди, всьому допомагає,бо вона вчитель і працює внашій школі – щиро вдячні вам.
У святі взяли участь кращий читач нашої бібліотеки Томко Марія Тріфонівна. Її дочка, вчитель історії – Масіян Світлана Ксенофонтівна, яка створила в школі чудовий краєзнавчий музей, де можна дізнатись всі історії і традиції нашого села. Вчитель мови і літератури – Ляшок Наталя Омелянівна, вчитель школи Крушніцька Олена Петрівна, вишивальниці, читачі та учні 9 – 10 класу. Щиру подяку висловив М. С. Єремійчук – Крушніцький В. М. за те що вона у своїй книзі віділила місце його розповідям про наше село. Подякував за книгу, співпрацю – виконуючий обовязки голови села Медвідь Дмитро Іліч.
З біографією Марії Савівної познайомили ведучі Василович Маряна та Пентескул Максим. Бібліографічний огляд її книг провели зав. бібліотеки Константинюк Олена Василівна та Гончарюк Дарина Миколаївна. Марія Савівна та Велерій Михайлович поділилися своїми планами на майбутнє,а ще Марія Савівна прочитала свої вірші майбутньої книги. Учасники заходу побажали їм натхнення у творчості, міцного здоровя та мирного неба, а Валерію Михайловичу ще більше писати про наше село і видати окрему книгу ” Костинці”. Щиро вдячні директору школи Божескул Владиславі Тодерівні в підтримці проведені подіума книги М. С. Єремійчук ” Дорогами долі”..
Залишити коментар

Вгору
Перейти до панелі інструментів