Цими днями в сільській бібліотеці –філії №31 села Старі Бросківці відбулась світська вечірка «Хобі в твоєму житті»

«Хобі в твоєму житті»

           Під такою назвою відбулась світська вечірка в сільській бібліотеці –філії №31 села Старі Бросківці, де завідуючою  Многодітна  Армонія Михайлівна.                   де .

В цьому масовому заході взяли участь  Марія Савівна Єремійчук, яка прибула із своїм чоловіком  Миколою Петровичем та  онуком Водославським Сергієм Івановичем, лікарем-стоматологом. Марія Савівна за професією медик, за покликанням душі – поет. Вона висловлює свої думки на папір Саме такі відчуття , як любов, доброта, щирість, вміння прощати полонять душу поетеси . Вона має талант  правдиво розповісти про людину трудівника , доводячи красу справедливого життя людей.

Читання – безумовно це прекрасне хобі, любов до книги притаманна будь – якій розумній людині . Про свою любов до книги   ми запросили  кращих читачів бібліотеки –    сім»ю Пашняків :  Іллю Михайловича  його дружину Сільвію Октав’янівну та сина-восьмикласника  Івана  , який брав участь у районому огляді «Найкращий читач року».

В сім’ї Пашняків є своя власна бібліотека , у якій  нараховується близько   тисячі  книг. Частину книг він подарував сільській бібліотеці та навчально-виховному комплексу. Виступаючи він закликав молоде покоління до читання книг.

Про  своє  співоче дитинство, юність і по даний час  розповіла нам Домка Костянтинівна Іліка, яка закінчувала свій виступ піснею.

Протягом століть  люди вирощують квіти.   Таке  захоплення у  Родіки Михайлівни Кордубан  , яка багато років працювала секретарем сільської ради , а потім- сільським головою . Ця дивовижна жінка  вирощує   прекрасні  тюльпани , гладіолуси ,  троянди –то царство серед якого вона живе і якому сама дає життя , віддаючи всі свої сили , час тепло і серце.

Хліб здавна  вважається символом святості ,  символом радості, щастя, здоров’я та багатства.Секретами  домашньої випічки хліба, приготування різних страв розповіла нам Гловацька Віоріка Радівна для якої робота з борошном стала мистецтвом , змістом усього життя .

У Старих Бросківцях  є багато майстринь, які вкладають душу  у свої витвори вишиванн. На заході була присутня  Георгіна Миколаївна  Красовська, яка розповіла про своє хобі  вишивання рушників , сорочок зразки, яких вона принесла з собою.

На заході був присутній  сільський голова Прунь  Ілля Михайлович, який вшановує традиції та звичаї села, він щиро подякував всім присутнім за активну участь , а особливо – організатору заходу Армонії Михайлівні Многодітній.

Музичний супровід заходу створили учасники художньої самодіяльності , які закоханні у чарівний світ пісні.

Залишити коментар

Вгору
Перейти до панелі інструментів