11 лютого в районній бібліотеці відбувся відеоурок «Ви мріяли про гідність та свободу, Ви не чекали нагород і слави»

Минає два роки  з часу загибелі Героїв «Небесної сотні». Світла небесна пам’ять кожному, чиє життя обірвалося в серці української столиці, всім тим, хто не дожив кілька днів до весни. Батьківщина втратила своїх синів. Це великий біль для кожного, хто є українцем.

В пам’ять про загиблих на Майдані в  районній  бібліотеці  відбувся  відеоурок  «Ви мріяли про гідність та свободу, Ви не чекали нагород і слави»    для користувачів бібліотеки – учнів  ЗОШ №1. На ньому йшла  мова про події Революції Гідності, а також подвиг Героїв Небесної Сотні.

Користувачі мали змогу переглянути зворушливі відеоматеріали про жертовність та героїзм українського народу  під час подій на Майдані, прослухати неофіційний жалобний гімн «Гей, пливе кача…», пісню «Мамо не плач» та інші пісні та вірші про гідність, відданість та патріотизм героїв «Небесної сотні»,   ознайомитись з фотоілюстративною експозицією « Героїчна Україна : від минулого до сьогодення», та «Заради майбутнього» присвяченою Героям Небесної Сотні.

Цей зворушливий захід – посвята тим учасникам Революції гідності, які віддали найцінніше – своє життя – заради того, аби Україна та всі ми встали з колін. Щоб почали змінювати свою державу, а наші діти та онуки дістали змогу жити в іншій країні.

IMG_2082 IMG_2092 IMG_2096

Залишити коментар

Вгору
Перейти до панелі інструментів