Районна дитяча бібліотека розпочала Всеукраїнський тиждень дитячого читання

Районна дитяча бібліотека розпочала Всеукраїнський тиждень дитячого читання. В перший день для читачів бібліотекарі оформили книжкову  виставку “Лабіринт у книжковому морі” та провели історичну мандрівку “Я мудрість – бо я книга”

7gwaxZiPq6Q

30 березня на молодшому відділі було проведено казковий трамвайчик  “Розпочались канікули – нам сумувати ніколи”

На заході дітей ознайомили з книжковою виставкою “Світ дитинства через книгу”. Також дітям була запропонована вікторина “Казковими лабіринтами”

31 березня в дитячій бібліотеці було проведено гру-вікторину “У книжках вірні друзі, герої живуть, і я пам’ятаю, як кожного звуть”. На заході були присутні користувачі 5-6 класів, які із великим задоволенням давали відповідь на питання.

“Талант – це найтісніший союз трьох начал:

пристрасті, інтелекту і техніки”

(Г.Г. Нейгауз)

02 квітня 2016 р. в районній дитячій бібліотеці провели майстер-клас: “Мистецтво, яке творять діти”.  Бібліотекарі підготовили відео-показ створення модульного орігамі, у якому читачі-діти приняли активну участь.

ns9GrvBIsTo UQ0WmKr2an0 (1)

 

03 квітня в районній дитячій бібліотеці відбулося закриття “Всеукраїнського тижня дитячого читання”. В цей день було проведено конкурс дитячого малюнку “Ніколи не сумую, читаю і малюю”. Кращими було визначено роботи: Горівчук Софії – ліцей, 4 клас, Теплякової Оксани – школа-інтернат, 6 клас, Ірійчук Інни – ліцей, 5 клас. Всі учасники конкурсу були відзначені призами.

C2KmG-6ovac

Залишити коментар

Вгору
Перейти до панелі інструментів