Ярмарок бібліотечних послуг «Це цікаво місцевій громаді»

27 вересня 2016 року в Чернівцях на вул. О.Кобилянської, 47 ( біля обласної наукової бібліотеки) відбувся перший обласний Ярмарок бібліотечних послуг «Це цікаво місцевій громаді».

  

Привітали учасників Ярмарку заступник керівника апарату Чернівецької обласної державної адміністрації Шкурідін Олександр Миколайович,  заступник голови Чернівецької обласної ради Мельничук Віталій Кузьмич, заступник начальника управління – начальник відділу культосвітніх установ, мистецтв та кіно управління культури обласної державної адміністрації Шарагова Тетяна Михайлівна, голова Товариства «Український Народний Діму в Чернівцях» Старик Володимир Петрович.

У Ярмарку взяли участь 11 ЦБС області та Вижницька районна бібліотека, а також ОУНБ ім. М.Івасюка та обласна бібліотека для дітей.

На Ярмарку були представлені такі послуги:

–         «Туристичний дайджест» (Вижницька РБ);

–         Школа комп’ютерної та Інтернет – грамотності ( Герцаївська ЦБС);

–         «Безкоштовна англійська»( Глибоцька ЦБС);

–         Організація дозвілля користувачів бібліотеки (Заставнівська ЦБС);;

–         «Літературно-мистецький круїз рідним краєм» (Кельменецька ЦБС);

–         «Сучасна бібліотека іде в люди» (Кіцманська ЦБС);

–         Літературні сніданки з дитиною «Вчимо англійську мову» (Новоселицька ЦБС);

–         «Даруємо духовне разом» (використання приватних бібліотек) (Путильська ЦБС);

–         «Книга додому» (Сокирянська ЦБС);

–         «Мобільна бібліотека на колесах» (Сторожинецька ЦБС);

–         «Англійська мова у бібліотеці: читай, слухай, спілкуйся» (Хотинська ЦБС);

–         «Бібліосквер» (Чернівецька ЦБС);

–         «Творча 3D-лабораторія», «Електронне урядування» ( обласна наукова бібліотека ім. М.Івасюка);

–         «Коли оживають ляльки» (обласна бібліотека для дітей);

Бібліотечні працівники Сторожинецької ЦБС яскраво оформили експозиційну палатку, де були презентовані інформаційні ресурси та сучасні бібліотечні послуги наших бібліотек  та цікаві книжкові інсталяції у мобільній бібліотеці на колесах (бібліобусі). Послуга, на якій ми акцентували увагу (Мобільна бібліотека на колесах) є унікальною на теренах області, бо вона надається лише у нашому районі. Вона викликала неабиякий інтерес у громадян, які відвідали Ярмарок та кореспондентів ЗМІ. Тому цілком природньо, що послуга Сторожинецької районної ЦБС «Мобільна бібліотека на колесах» визнана кращою на Ярмарку та нагороджена дипломом «Креатив Ярмарку».

   

Під час Ярмарку були проведені:

–         акція «Воїнам АТО», під час якої було реалізовано виробів бібліотекарів краю на суму 1752 грн, у т.ч. вироби читачки Сторожинецької мобільної бібліотеки Бостан І.Г. Ці кошти передані у Чернівецький військовий госпіталь;

–         майстер-класи з вишивки, бісероплетіння, орігамі, квілінгу, плетіння стрічками, виготовлення кулінарних прикрас, акторської майстерності тощо;

–         міні – опитування про послуги, які надають публічні бібліотеки області;

–         виставка аматорських творчих робіт бібліотекарів, на якій були представлені вишиті картини бібліотекаря районної бібліотеки (відділ нестаціонарного обслуговування) Сандуляк Т.В.

Учасники та гості Ярмарку насолоджувалися концертними номерами  артистів обласної філармонії та учнів музичних шкіл №1 та №2 м. Чернівці.

 

Залишити коментар

Вгору
Перейти до панелі інструментів