«Зростаємо мужніми» свято до Дня Збройних Сил України в с. Банилів – Підгірний.

Кожна держава має своє військо. У кожного з них є свої символи, які віддзеркалені у присязі. У воїнів Збройних сил України теж є святі слова, які глибоко переконливо визначають роль і призначення національного війська – служити українському народові. У відповідальний час народ завжди з особливою увагою дивиться на своїх захисників. Діти народу, українські воїни, разом з Україною виступають надійним гарантом суверенітету і цілісності держави. Для них служіння народу – найвища честь, покликання, обов’язок.

  

Свято Збройних сил України – це данина пам’яті тисячам воїнів, які загинули в битвах за свободу, волю та незалежність України.
В Україна   відзначається 25-а річниця утворення Збройних сил України.

До цього свята бібліотекарі села Банилів – Підгірний і вчитель початкових класів  Абрамчук  Алла  Сільвестрівна підготували  ,  святкову конкурсну програму «Зростаємо мужніми» за участю молодших школярів. Мабуть, немає жодного хлопчика, який би не мріяв стати надійним захисником Вітчизни. Та й готувати себе до нелегкої служби в армії треба ще з дитинства.  За мету ставили :  сприяти патріотичному вихованню школярів; спонукати особистість до осмислення себе як частинки великого українського народу; пробуджувати національну самосвідомість; формувати ціннісне ставлення до інших людей, виховувати почуття колективізму; розвивати розумові і фізичні здібності, кмітливість і спритність.

У вступному слові Алла  Сільвестрівна  підкреслила, що історія нашої армії не заплямована, бо українські вояки ніколи не були агресорами. а добросовісно виконували почесну місію – захищали рідну землю, що роблять і тепер. Про історію виникнення свята розповіла всім бібліотекар Нагорська Оксана Володимирівна. Всіх присутніх ознайомили з зброєю наших військ , що викликало велике захоплення  наших майбутніх захисників.

Запаливши свічу  присутні  вшанували хвилиною мовчання  пам’ять  всіх загиблих за свободу, волю  та незалежність  України.

    

І, нарешті, дві команди « Розумники» та «Силачі» , нагадавши присутнім, що всі вони козацького роду діти, відважні і рішучі, розпочали «запеклий бій», але не кулаками, а дружно змагаючись. Хлопчики емоційно, із задоволенням демонстрували свою повсякденну  дитячу непосидючість, доброзичливу  веселу вдачу, сміливість і кмітливість у цікавих, насичених великим патріотичним підґрунтям, конкурсах «Влучити в  ціль», «Наш солдат розумом багатий», «Побратими» та багато інших.

Після того, як «помірялися силами» капітани, об’єктивний підсумок протистоянню двох команд підбило уважне журі Коваль Тетяна Павлівна та  Микитюк  Іванна Василівна. Кожен з учасників конкурсу був відзначений титулом і отримав грамоту. Хлопці пообіцяли вирости мужніми, сильними, надійними і завжди бути  опорою своєї  сім’ї  та народу, а  за це отримали танок  , як нагороду  від дівчаток.

Дівчатка – школярочки відчеканили неповторні рядки невимушених дитячих щирих побажань  своїм одноліткам і подарували подарунки.

Пісня «Дай боже  сили нашим солдатам» у виконанні Оксани Володимирівни прозвучала , як побажання всім нашим захисникам.

Але родзинкою свята став флешмоб  « З днем Збройних Сил України» у виконанні всіх учасників свята.

По закінченню свята Алла Сільвестрівна  та  Оксана Володимирівна  побажали  всім представникам чоловічої статі козацької  мужності, дідівської гідності, батьківської мудрості, непохитної сили волі та віри у власні сили, а нашій державі – мирного неба, благополуччя та процвітання.

Із піднесеним настроєм, із виром емоцій, із гордістю в душі за наш народ, із вірою в перемогу покидали присутні захід.

Залишити коментар

Вгору
Перейти до панелі інструментів