Революція людської гідності

Революція людської гідності. Саме так назвали ці буремні дні боротьби народу проти злочинної влади в засобах масової інформації, що тривала впродовж усіх зимових місяців 2013-2014 рр. та призвела до повалення тоталітарного режиму.

Уболівання за подальшу долю України, за її соборність і державну незалежність консолідувало країну. Євромайдан став тією дієвою формою волевиявлення мільйонів громадян, яке здивувало весь світ. Він виявився могутнім тестом на високу порядність, честь, гордість і нечуваний патріотизм.

Високу ціну заплатила Україна за свій європейський вибір на Майдані. Найбільш жорстоке протистояння відбулося між  “ беркутівцями ” і патріотами країни 18-20 лютого 2014 року на вулиці Інститутській, де загинула майже сотня повстанців. Своє життя віддали найкращі представники нації, більшість з них – молоді, ті, хто лише починав жити. Відтоді загиблих учасників акції протесту стали називати Небесна сотня.

В пам’ять про полеглих за майбутнє України у відділі обслуговування користувачів розгорнута експозиція  «Герої не вмирають. Просто йдуть з Майдану в небо». Користувачі можуть ознайомитися з літературою, що розповідає про патріотів, загиблих від пострілів снайперів, померлих у лікарнях героїв, названих народом Небесною Сотнею. Найстаршому з них було 83 роки, наймолодшому – лише 17.
Вічна пам’ять героям…

Серед Героїв Небесної Сотні є і наші краяни: Аксенин В. С. та Щербанюк О. М., які поклали своє життя за Україну. Герої не вмирають – вони вдивляються у нас із фото і відео, знову і знову йдуть у свій останній бій.

Небесна Сотня – це наш біль і наша гордість, це наші сльози і вдячність за все, що її бійці зробили для нас. Вони пожертвували своїм життям за щастя інших, за кращу долю для своєї держави..

Вони з нами – світлі воїни Небесної Сотні.

 

 

 

Залишити коментар

Вгору
Перейти до панелі інструментів