Для зручності громадян, з метою надання сучасної консультативної допомоги з питань пенсійного законодавства жителям Сторжинеччини був організований день інформації за допомогою Онлайн-консультацій в режимі Skype –зв’язку

Пенсійна реформа в Україні

У різних інформаційних джерелах можна прочитати, побачити чи почути абсолютно різні думки, прогнози і припущення щодо пенсійної реформи.

Для зручності громадян, з метою надання сучасної консультативної допомоги з питань пенсійного законодавства жителям Сторжинеччини в районній бібліотеці спільно з працівниками  Управління Пенсійного фонду України в Сторожинецькому районні був організований день інформації за допомогою Онлайн-консультацій в режимі Skype –зв’язку.

Що чекає пенсіонерів у 2017 році? Які будуть умови, щоб отримувати трудову пенсію в повному обсязі? Скільки буде джерел? Коли почнуть запроваджувати накопичувальну систему? Які підрахунки будуть – обов’язкові, чи накопичувальні?  Недержавне страхування, працюючі пенсіонери, пенсії шахтарям та військовослужбовцям, пенсії по інвалідності  – на  всі ці запитання відповіла жителям району заступник начальника Головного управління Пенсійного фонду в Чернівецькій області Мала Наталія Іванівна в режимі Skype-зв’язку.

Пенсійна реформа в Україні назріла давно, бо щороку Пенсійний фонд має значний дефіцит коштів, які доводиться додатково вливати з держбюджету. У бюджеті Пенсійного фонду на 2017 рік дотація з держбюджету перевищує 140 млрд грн. Саме скорочення дефіциту бюджету Пенсійного фонду уряд називає ключовим завданням пенсійної реформи.  Реформа в країні буде втілюватися поступово.

 

Також, інформацією про перелік документів, необхідних для призначення пенсій – за віком, по інвалідності, у зв’язку із втратою годувальника, строки виплат, способи отримання пенсій, та ще багато іншої корисної інформації  поділилася з присутніми  перший заступник начальника пенсійного управління Токарюк Валентина Єрофєєвна.

Кожному, хто виходить на пенсію,  працівник Пенсійного фонду розповість і покаже, пояснить, де про це прочитати докладно. Все буде зроблено прозоро і зрозуміло для кожного. Майбутнє українців, які чесно й сумлінно працюють –  отримування пенсій, які забезпечать їм гідну старість.

 

Зав. відділом обслуговування Сторожинецької ЦРБ      Кухарєва Н. М.

Залишити коментар

Вгору
Перейти до панелі інструментів