9 березня в сільській бібліотеці с. Бобівці до 203-ї річниці від дня народження Т.Г.Шевченка був проведений літературно – просвітницький захід «Поет великий! Вся твоя земля тебе шанує з гордістю сьогодні».

9 березня  в сільській бібліотеці с. Бобівці до 203-ї річниці від дня народження Т.Г.Шевченка,  зав. бібліотекою – Татарин М.М., бібліотекарем – Козак В.І. та зав.клубом – Рева Г.С. був проведений  літературно – просвітницький захід  «Поет великий! Вся твоя земля тебе шанує з гордістю сьогодні».

В заході взяли участь читачі бібліотеки різних вікових категорій та читці гуртків виконавців художнього слова.  Бібліотекарі розпочали захід з розповіді про життя та творчість Великого Кобзаря, був проведений літературний конкурс : « Віршів віночок від Тараса» та слайд-подорож: « Живи поете в бронзі і в граніті» , вікторина:

«Чи знаємо ми Т.Г.Шевченка».

Учасники заходу  продемонстрували красу і чарівність Шевченкового слова. Шевченкове слово в віках не старіє…Ми Шевченка славить будем ініколи не забудем. Т.Г.Шевченко дороговказ для майбутніх поколінь.

  

Залишити коментар

Вгору
Перейти до панелі інструментів