9 травня у Будинку культури с. Костинці було проведено музично-літературну композицію «Уклонімося доземно ветеранам»

Минають роки, відлітають у вічність, але є дати непідвладні часу. Минуло вже 72-га річниця від Дня Перемоги над нацизмом в Другій світовій війні. Та пам’ять про ті події завжди буде жити в наших серцях.
9 травня у Будинку культури с. Костинці  було проведено  музично-літературну композицію «Уклонімося доземно ветеранам», присвячену до Дня Перемоги.
Під час заходу ведучі – Чернієвич Артур та Козак Маріна надали слово в. о. старості села  – Возному Сергію Володимировичу та директору НВК – Божескул Владиславі Тодерівні,  які розповіли про сторінки історії періоду Другої світової війни та про роки окупації в Україні, присутні  дізналися про героїчні подвиги наших дідів та прадідів. Які Великою ціною заплатили за мир в Україні, але сьогодні, наша держава знову переживає особливо важкі часи своєї історії. У цих випробуваннях, які згуртували українців, народжується нова, міцна, єдина нація.
  У концерті, як звісточки з фронту, пролунали проникливі вірші та пісні про війну у виконанні  учасників художньої самодіяльності Будинку культури – директор Струтинська Валентина Михайлівна та учні Музикальної школи –  директор Нагірний Владислав Васильович.
На завершення заходу працівниками бібліотеки – Константинюк Олена Василівна та Гончарюк Дарина Миколаївна був проведений огляд літератури, представлений на книжковій виставці « Пам’ятаємо. Славимо. Вшановуємо….»
 
Залишити коментар

Вгору
Перейти до панелі інструментів