Свято вишиванки в с. Банилів – Підгірний

Свято вишиванки в с. Банилів – Підгірний пройшло цікаво і насичено.

  

Початком стало свято вишиванки « Вишиванку одягай – Україну кохай!», яке було проведено бібліотекарами села спільно з вчителем початкових класів Абрамчук  Аллою  Сільвестрівною .

Діти розповідали вірші, співали пісні, влаштували конкурс на кращу вишиванку. На протязі всього свята діти дізнавались про те , які б складні часи не переживав наш народ , але любов до традиційної вишивки у нас ніколи не згасала. За допомогою нитки і голки українські майстри створювали і створюють унікальні зразки впізнаного у всьому світі українського вбрання.

Продовжилося свято в бібліотеці  народознавчим  уроком  « Українська вишивка – це «молитва без слів»».

Присутніми на святі були читачі різної вікової категорії. Поруч сиділи  учні  від 2 по 9 класи і всім було дуже цікаво.

  

     Абрамчук Алла Сільвестрівна розповіла всім присутнім , про те що означають узори на їх вишиванках.

Бібліотекарі Нагорська Оксана Володимирівна і Коваль Тетяна Павлівна розповіли всім історію виникнення вишиванки і ознайомили з експонатами виставки. Діти слухали затамувавши подих та із задоволенням та цікавістю перепитували про різні незрозумілі їм деталі.
А бібліотекар Стратейчук Віра Омельянівна  провела  бібліографічний огляд « Українська вишивка – це «молитва без слів»» і ознайомила з цікавими книгами про вишивку і народні традиції.

На протязі усього заходу панувала тепла та дружня атмосфера. Лунав життєрадісний сміх дітей, які з піднесеним настроєм читали вірші, співали пісні слухали розповіді один одного про вишивки , які вони принесли з дому для виставки.

А учні 9 класу розповіли про народні традиції і традиції ,які з покоління в покоління передаються в їхніх родинах.

А маленькі читачі під керівництвом Алли Сільвестрівни підготували для всіх присутніх музичний подарунок пісню « Сорочка  мамина» , яку із задоволенням їм підспівували всі присутні на заході.

Закінчився захід піснею « Україна вишиванка» яку виконала Оксана Володимирівно спільно зі всіма учасниками заходу. А слова цієї пісні прозвучали немов побажання всім українцям: « Будьте щасливі, будьте здорові білі , русяві і чорноброві! Будьте веселі , будьте багаті в кожній оселі і в кожній хаті!»

 

Залишити коментар

Вгору
Перейти до панелі інструментів