Засідання салону румунської літератури у бібліотеці села Ропча частина 1

Немає у людини місця дорожчого, ніж те, де вона народилася, землі, на якій вона зростала, звідки пішло коріння його роду. І куди б не закинула доля людину, вона завжди повертається додому, до рідного порога.

    

29 травня 2017 року у селі Ропча Сторожинецького району відбулася щира, емоційна і дуже гарна подія – на свою «малу Батьківщину» приїздив письменник, педагог, нині пенсіонер м.Сучава (Румунія) – Емануїл Рей. Організатором зустрічі були «Бібліотека Буковини ім.І.Сбієру»(Сучава) в особі її директора п.Габріеля Карабуша та Сторожинецька районна централізована бібліотечна система (директор Іванна Лугина). Такі зустрічі відбуваються в рамках виїзного салону румунської літератури, заснованого Чернівецькою обласною універсальною науковою бібліотекою ім.М.Івасюка і Повітовою бібліотекою Буковини ім.І.Сбієру, про що наголосили у своєму вітальному слові п.Г.Карабуш та заступник директора ЧОУНБ ім.М.Івасюка Марія Довгань.

Модератором заходу була вчитель румунської мови і літератури Ропчанського НВК Семілія Влад, а школярі НВК ознайомили з життям і творчістю Е.Рея численних присутніх, серед яких були: директори Герцаївської та Глибоцької ЦБС Олена Мігай та Ольга Ковальчук, бібліотекарі Сторожинецької ЦБС та сусідніх сіл Глибоцької ЦБС, вчителі та вихователі Ропчанського НВК, школярі, місцеві мешканці, кореспонденти районної газети.

Залишити коментар

Вгору
Перейти до панелі інструментів