Хай сонцю і квітам всміхаються діти

«Хай сонцю і квітам всміхаються діти»

Для корисного і веселого відпочинку в дні літніх канікул в бібліотеці с.Бобівці з 1.06 – 25.08 2017р. проводяться літні читання під гаслом: « Літнім читанням настала пора – радіє малеча і вся дітвора» за окремим планом роботи. Розпочалися літні читання  Міжнародним Днем захисту дітей 1 червня. Бібліотекарями Татарин М.М., Козак В.І. був проведений дитячий ранок: « Хай сонцю і квітам всміхаються діти».

 

На масовий захід завітали учні 2-го класу, дошкільнята Бобовецького НВК читачі бібліотеки та вчитель молодших класів Григорчук М.Г. Бібліотекарі розпочали дитячий ранок з розповіді про Міжнародний день захисту дітей.

В цей літній день по всій землі

День захисту святкують люди.

Це борються за мир наші батьки

Щоб нам під чистим небом жити

Щоб не було війни!І в цілім світі

Зростали діти сонечком умиті.

  

Бібліотекар Козак В.І. провела з учасниками заходу гру-вікторину: « Впізнай героя казки». Зав.  бібліотекою Татарин М.М. провела онлайн – розвагу: « Вгадай мелодію з мультфільма», діти  відгадували загадки та переглядали улюблені  мультфільми, була оформлена книжкова виставка: «Казковий дощ».

На дитячому ранку виступила вчитель молодших класів,  Григорчук М.Г. Діти із задоволенням взяли участь в дитячому ранку.

Залишити коментар

Вгору
Перейти до панелі інструментів