Обласна школа бібліотечних інновацій для директорів ЦБС області частина №1

Обласна школа бібліотечних інновацій для директорів ЦБС області

Нещодавно у Чернівецькій обласній універсальній науковій бібліотеці ім.М.Івасюка відбулась обласна школа директорів ЦБС за темою «Адвокація: сучасна бібліотека – спільна громада». В її роботі взяли участь директор Сторожинецької районної ЦБС Іванна Лугина та завідувач бібліотеки с.Великий Кучурів Великокучурівської ОТГ Наталя Бевцик.

На початку семінару заступник директора обласної бібліотеки Олена Баннікова вручила Подяки директорам ЦБС, які напередодні, в рамках проведення заходів, приурочених обласному книжковому фестивалю «БукФест», щиро приймали у себе в районах відомих письменників Братів Капранових, Мирослава Дочинця, Зірку Мензатюк та інших і висловила слова вдячності за відповідно проведену роботу.

З інформацією про інструменти адвокаційної кампанії та представлення інтересів бібліотек  та громади виступила заступник директора обласної наукової бібліотеки ім.М.Івасюка Марія Довгань. Вона зазначила, що лобіювання інтересів бібліотек та громади потребує від нас бібліотекарів знання елементарних правових норм і тому необхідно запровадити проведення у бібліотечних установах правових всеобучів для бібліотекарів та користувачів. Практичні рекомендації як спланувати адвокаційну діяльність в умовах децентралізації надавала завідувач науково-методичного відділу ЧОУНБ ім. М.Івасюка Тетяна Макарейчук.

  

Залишити коментар

Вгору
Перейти до панелі інструментів