Літо у бібліотеці? Це крутіше дискотеки! Це свято, це сміх, це книжковий дивосвіт!

В бібліотеці с.Бобівці бібліотекарями Татарин М.М. та Козак В.І. продовжуються проводитись  літні читання .

Бібліотека організовує під час літніх канікул ігрові заходи спрямовані на формування читацьких інтересів, розвиток читацької культури, стимулювання мотивації до читання. Відвідувачі нашої бібліотеки щодня мають змогу весело і корисно провести час, беручи участь у пізнавально-розважальних заходах.

В бібліотеці оформлена на час літніх канікул книжкова виставка: « Книги мого літа» де  представлена література для позакласного читання  для всіх груп.

21 червня з користувачами бібліотеки  була проведена літературна подорож: « Чарівна країна фантазерів», а екскурсоводами в цю дивовижну країну були веселі, життєрадісні письменники – Едгар По, Всеволод Нестайко, Олександр Грін, Оскар Уайльд. Письменники – Фантасти всього світу створили дивну країну, якої немає на географічній карті, але вона позначена в душі кожної людини, що вміє мріяти. Це – країна  Фантастика.

4 липня був проведений день книжкових іменин: “Книги – ювіляри 2017 року”. Була оформлена книжкова виставка та зроблений бібліографічний огляд літератури представленої на книжковій виставці. Користувачі мали змогу познайомитися з книгами ювілярами.

Залишити коментар

Вгору
Перейти до панелі інструментів