Свято «Мандрівка козацьким краєм» відбулося до Дня козацтва у Сторожинецькій районній бібліотеці

Найкращі вояки –

Запорізькі козаки !
І не буде переводу 
Українському народу
Доки із глибин сторіч.
Долина козацький клич !


Нашу мандрівку – в історію давню і близьку, поєднали розповідь про славну Січ Запорозьку з тими піснями і думами, що їх складав народ про своїх героїв, своїх богатирів, цих, святих лицарів, захисників Батьківщини.
Козацтво – найяскравіший спалах в історії України.
Протягом кількох століть – від кінця XV – до кінця XVIII – тривала на нашій землі доба, названа козацькою ерою. Як багато важила вона в історії України, свідчить той факт, що нас, українців, і сьогодні звуть у світі козацьким народом. Та й самі ми не втратили духовного зв’язку з лицарями-козаками.
Скільки мужніх, сміливих воїнів і зараз захищають нашу рідну країну, стоять на сторожі нашої держави. Вони захищають нас у повітрі, на суші та у водних просторах.
У наші часи захисником Батьківщини може бути не лише людина – богатир, а й звичайні юнаки та дівчата. Але вони обов’язково повинні бути освіченими, здоровими, сильними і сміливими. Для цього ще з дитинства треба дбати про здоров’я, гарно вчитися, любити фізкультуру і спорт.
Сьогодні козак – не той, хто одягнений у вишиванку й шаровари. Козак – це передовсім воїн за духом, і воюватиме він тільки за честь і свободу. ШЛЯХЕТНІСТЬ, МУДРІСТЬ, ВІДВАГА – три основні прикмети козака: шляхетного не підкупиш, мудрого не обдуриш, мужнього не залякаєш!
Напередодні Дня українського козацтва, працівники районної дитячої бібліотеки підготували і провели свято: «Мандрівка козацьким краєм». В читальному залі була оформлена розгорнута книжкова виставка «Відлуння козацької слави». Під час заходу діти мали змогу переглянути відео-фільм: Історія України. Початок Січі. Запорізька Січ. , відео: Характерники ГоПак., перегляд відео-кліпу «Армія України»., прозвучали пісні «Гей, ви Козаченьки», «Пісня про козаків», «Гей , Соколи», «Козацькому роду – нема переводу» . На закінчення свята ведучі провели з дітьми цікаву історичну вікторину .
На свято були запрошені учні 6-а класу Сторожинецької ЗОШ I-III ст. № 1 з класним керівником Світланою Іванівною.
Слава Україні ! Героям Слава!

учні 6-а класу Сторожинецької ЗОШ I-III ст. № 1 з класним керівником Світланою Іванівною на святі до Дня козацтва у Сторожинецькій дитячій бібліотеці

учні 6-а класу Сторожинецької ЗОШ I-III ст. № 1 з класним керівником Світланою Іванівною на святі до Дня козацтва у Сторожинецькій дитячій бібліотеці

20171013_085734 20171013_085816 20171013_092937

Залишити коментар

Вгору
Перейти до панелі інструментів