“Бібліотека – перший крок до успіху”

Обласний конкурс відео та слайдових презентацій
«Бібліотека – перший крок до успіху»

Головний координатор та організатор конкурсу – Чернівецька ОУНБ ім. М. Івасюка та обласне відділення ВГО «УБА».
Мета проведення конкурсу:
 піднесення престижу бібліотеки та бібліотечної професії ;
 сприяти інтенсивному розвитку та впровадженню сучасних форм і методів роботи з користувачами у публічних бібліотеках області;
 виявити талановитих бібліотечних працівників публічних бібліотек, підтримати і стимулювати їх до інноваційної діяльності;
 поширення передового досвіду роботи, підвищення кваліфікації та фахового рівня бібліотечних працівників.

20 вересня, напередодні відзначення Всеукраїнського дня бібліотек, на базі обласної книгозбірні було підведено підсумки ІІ (заключного) етапу обласного конкурсу слайдових презентацій «Бібліотека – перший крок до успіху».

13 бібліотек області взяли участь у конкурсі і представляли свої бібліотеки у номінаціях:

 «Моє бібліотечне портфоліо» (авторське креативне представлення своєї посади, роботи своєї філії, показ важливості та значення бібліотечної професії) – 11 учасників;
 «Неординарний масовий захід, акція» – 1 учасник;
 «Я захищаю свій проект» (участь у проектах, представлення проекту, акції) 1 учасник;

Диплом ІІІ ступеня отримала бібліотека-філія с. Нижні Петрівці Сторожинецької ЦБС (завідувач Штефуряк Марія Василівна) за слайд-презентацію «Бібліотека – територія творчості» (номінація «Я захищаю свій проект») (НАТИСНІТЬ на назву, щоб переглянути)

 

Конкурсне журі відмітило високий професійний рівень підготовки бібліотек-учасниць і в тому числі бібліотеки-філії №17 Сторожинецької ЦБС та бібліотеки с. Панка, яка представляла Сторожинецьку ОТГ з презентацією “Віват, бібліотеко!” (номінація “Моє бібліотечне портфоліо”) (НАТИСНІТЬ на назву, щоб переглянути)

Адже досвічені бібліотекарі презентували свої напрацювання, інноваційні форми роботи, нові бібліотечні послуги, висвітлюють свою роботу у віртуальному світі: на сайтах, блогах, в соціальних мережах, показують партнерську співпрацю з місцевою владою та громадськими організаціями.
Учасники конкурсу довели, що перш за все, бібліотекарі щиро віддані своїй справі, а головним пріоритетом роботи бібліотек є задоволення потреб користувачів. Презентаційні роботи показали, що бібліотечний фахівець максимально наближений до населення, і як член своєї громади обізнаний із її проблемами, вміє аналізувати суспільні потреби громади, окреслювати основні завдання бібліотеки, заохочувати владу до їх вирішення.

Залишити коментар

Вгору
Перейти до панелі інструментів