Веб-сайти організацій та закладів

Перелік веб-адрес ЗМІ, навчальних закладів, керівних та інших установ і організацій Сторожинеччини

 інфо https://storozhynets.info/ Сторожинець.info– Просто про рідне містоРесурс містить інформацію про всі новини та події Сторожинецького району та міста зокрема. Вся інформація поділена на категорії, які легко знайти у верхній частині сайту.
 Banner-Vector.04 http://storgym.edukit.cv.ua/ Сторожинецька районна гімназія На сайті можна знайти інформацію про події та новини гімназії, відомості про вчительський склад, історію гімназії та багато іншого.
 ліцей http://liceystorozinec.wixsite.com/licey Сторожинецький районний ліцей Веб-сторінка існує з 2016 року. На сайті можна знайти інформацію про новини та події з життя ліцею, інформацію для батьків, відомості про вчительський склад та ін.
 зош 1 http://stor1.at.ua/ Сторожинецька ЗОШ №1 Веб-сторінка містить інформацію про події з життя школи.
 рда http://storozhinecka-rda.gov.ua/ Сторожинецька районна державна адміністраціяСайт містить інформацію про новини діяльності РДА, керівний склад та ін. також висвітлюється інформація про звернення громадян, інф-ція для переселенців та учасників АТО, соціального захисту населення, державні закупівлі та ін.
 коледж http://stlk.pp.ua/ Сторожинецький лісовий коледжСпеціалізований (лісова освіта) вищий навчальний заклад у місті Сторожинці Чернівецької області. Спеціальності:  лісове господарство та бухгалтерський облік. Сайт містить інформацію для абітурієнтів, студентів, про викладацький склад та ін.
 коледж вумрол http://stor-coledj.com.ua/ Сторожинецький коледж Відкритого міжнардного університету розвитку людини «Україна»Навчальний заклад є філією Відкритого міжнародного університету розвитку людини “Україна”, готує фахівців саме актуальних професій. Відкритий міжнародний університет розвитку людини «Україна» – це вищий навчальний заклад недержавної форми власності IV рівня акредитації, заснований у 1998 році.Здійснюється набір абітурієнтів для підготовки фахівців освітньо-кваліфікаційного рівня «молодший спеціаліст» за такими спеціальностями: «Соціальна робота», «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа».
 веселкаhttp://veselka-mebli.com/ua/ Виробник дитячих меблів – фірма «Веселка»Сайт містить інформацію про підприємство, продукцію та контакти.
скіфhttp://www.skif.cv.ukrtel.net Мале підприємство «Скіф»Сайт містить інформацію про підприємство, продукцію та контакти.
 інтернатhttp://storinternat.ucoz.ua/ Сторожинецька ЗОШ-інтернат І-ІІІ ст.Сайт містить інформацію про школу-інтернат, новини з життя школи, інф-цію про навчально-виховний процес, його ефективність та управління.
 податкова академіяhttp://www.nusta.edu.ua/stor-inst/ Сторожинецький ННІ університету Державної фіскальної служби УкраїниСторожинецький навчально-науковий інститут готує спеціалістів за напрямами підготовки «Фінанси, банківська справа та страхування», а також «Облік і оподаткування».
 райсудhttp://st.cv.court.gov.ua/sud2412/ Сторожинецький районний суд Чернівецької областіСайт містить інформацію про суд, про штрафи, збори, скарги, трансляції судових засідань, звернення громадян, розклад засідань та стан розгляду справ, та ін.
 лісгоспhttps://storozhinets-forest.com/golovna.html ДП «Сторожинецька лісове господарство»Сайт містить інформацію про державне підприємство, про працівників лісового господарства та останні новини.
Залишити коментар

Вгору
Перейти до панелі інструментів