Виїзний вечір-портрет з нагоди 100-літнього ювілею Михайла Івасюка у лісовому коледжі, організований обласною та районною бібліотеками, та фахівцями меморіального музею Володимира Івасюка

В рамках проекту «Буковина читає Михайла Івасюка» з нагоди відзначення 100-літнього ювілею від дня народження відомого українського письменника, фольклориста та науковця працівниками центральної районної бібліотеки за участі фахівців обласної книгозбірні та співробітника меморіального музею Володимира Івасюка було організовано і проведено виїзний вечір-портрет «Дороги, що привели до обріїв».
Вечір відбувся у актовому залі Сторожинецького лісового коледжу. Викладачі та студенти коледжу мали змогу почути з вуст молодшого наукового співробітника меморіального музею Володимира Івасюка Олени Володимирівни Логінової про життя видатної сім’ї Івасюків, а також побачити уривки відеофільму з фонотеки музею.
Завідувач відділу краєзнавства Чернівецької обласної універсальної національної бібліотеки ім.М.Івасюка Шарабуряк Леся Юріївна представила відеопідкаст «Михайло Івасюк – лицар слова» та розповіла присутнім про життєвий шлях відомого українського письменника.
Учасники вечора були приємно вражені обізнаністю бібліотечних фахівців обласної та районної книгозбірень про кожну представлену книгу на виставці «Дороги, що привели до обріїв». І тому природним було виникнення численних запитань у присутніх в залі викладачів та студентів, на які вони отримали вичерпні відповіді. Захід відбувся у приємній, теплій та дружній атмосфері, якій сприяв заступник директора коледжу з виховної роботи Малованюк Віктор Дмитрович.

20171127_144931 20171127_141748 20171127_143436

Залишити коментар

Вгору
Перейти до панелі інструментів