Творча співпраця бібліотекарів двох країн продовжується

20 грудня у м.Герца відбулося виїзне засідання салону румунської літератури, в якому прийняла участь директор Сторожинецької районної ЦБС Лугина І.Г. Традиційно на засідання салону прибула делегація із сусідньої Румунії, а саме колеги з Повітової бібліотеки Буковини ім. І.Сбієра та майстри пера м.Сучава. Когорту літераторів Чернівецької області, які пишуть румунською мовою представляли І.Тудор-Зегря, Д.Ковальчук та журналісти М.Тока («Зориле Буковиней»), Д.Божеску («Конкордія»), блогер М.Герман, радіожурналіст В.Зегря.

Засідання розпочала заступник директора Чернівецької обласної універсальної наукової бібліотеки ім.М.Івасюка з наукової роботи М.М.Довгань, яка говорила про важливість популяризації традицій і творчих здобутків представників румунської культури як на теренах нашого краю так і за його межами.

Учасники засідання  представляли  видання 2017 року, підводили підсумки не тільки своєї літературної діяльності, а і своїх колег по перу. Кожен з виступаючих акцентував свою увагу і увагу присутніх на тому, що в епоху новітніх технологій друковане видання, тобто книга не може бути замінена ніякими сучасними гаджетами, адже гортаючи сторінки книги, людина поринає у чарівний світ уяви і фантазії, сприймає і аналізує отриману інформацію тим самим вчиться мислити.

На закінчення зустрічі всі присутні висловили сподівання на подальшу тісну і плідну співпрацю.

DSC_0096-min DSC_0095-min DSC_0093-min DSC_0092-min DSC_0091-min DSC_0090-min DSC_0087-min DSC_0086-min DSC_0085-min

 

Залишити коментар

Вгору
Перейти до панелі інструментів