Тренінг з фінансової грамотності у бібліотеці

20 грудня в читальному залі  Сторожинецької районної  бібліотеки, відбувся тренінг на тему «Особисті фінанси та відповідальне використання фінансових послуг»  в рамках Проекту  «Відповідальне  фінансування» що реалізовується SavingsBanksFoundationforInternationalCooperation (SBFIC).

В країнах  кавказського проекту – ( Арменія,  Азербайджан, Грузія і Україна ) довіра банкам і фінансовому сектору дуже мала, фінансовий сектор знаходиться в  перехідному періоді..

Тому метою проекту є просування відповідального фінансування. Це відноситься до справедливого балансу інтересів між фінансовими установами зі своїми клієнтами та діловими партнерами, з одного боку, та їх акціонерами та кредиторами – з іншого.

Відповідальне фінансування в проекті включає в себе компоненти фінансового освіти, захисту споживачів та створення відповідального спектру фінансових послуг. Основна мета полягає в тому, щоб інформувати партнерів про відповідальні  фінанси, розробляти стратегії та навчальні матеріали для конкретних країн та навчальні матеріали для фінансової  освіти, забезпечити навчання, збільшити пропозицію фінансових послуг, особливо в сільських районах, та  розвивати кредитні лінії (включаючи запобігання надмірної заборгованості), підвищити ефективність робочих процесів у фінансових установах та тим самим покращити якість консультацій з клієнтами. Після місії з встановлення фактів проект в Україні був успішно запущений

В реалізації тренінгу приймають участь Чернівецький  благодійний фонд «Суспільні ресурси та ініціативи», Чернівецька обласна універсальна  наукова бібліотека ім.. М. Івасюка, Відкритий університет для дорослих.

IMG_20171220_130831-min IMG_20171220_130855-min

На тренінг були запрошені працівники бюджетної сфери.  Перед присутніми виступив кандидат економічних наук, доцент кафедри економічної теорії менеджменту та адміністрування ЧНУ ім.. Ю. Федьковича  Сторощук  Богдан Дмитрович. В ході тренінгу присутні мали змогу дізнатися:

–         Як ефективно управляти особистими фінансами;

–         Про роль заощаджень в житті людини та різні способи накопичення грошей;

–         Різновиди кредитів та з чого складається їх вартість;

–         Особливості різних видів банківських продуктів.

Зав. відділом ЦРБ Кухарєва Н. М.

 

Залишити коментар

Вгору
Перейти до панелі інструментів