“Квіти у полі там, де Крути” – патріотична година до 100-річчя бою під Крутами у Сторожинецькій книгозбірні

29 січня у Сторожинецькій гімназії була організована та проведена патріотична година ” Квіти у полі, там де Крути”, присвячена сторіччю бою під Крутами, що на довгі роки став одним із символів боротьби українського народу за свободу і незалежність.

Про трагічну сторінку історії українського народу розповіла вчитель історії Гоцуляк Т. Б.. Бій під Крутами – це тріумф і трагедія. У ньому переплітаються і біль, і смуток, і гордість за молодих юнаків. Їхній подвиг навічно ввійшов до літопису боротьби за незалежність,як один із свідчень незалежності духу українського народу, його вічним прагненням до волі і справедливості. Нині на Сході України – війна, яка забирає життя патріотів, таких же юних хлопців, як і тих, які 1918 році боролися за майбутнє нашої держави. Схиляємо голови перед тими, хто захищав державні цінності 100 років тому, і вклоняємось Героям сьогодення. Бібліотекарі підготували розгорнуту книжкову виставку “Країни мужні сини”, яка також була представлена в бібліотеці. Учні читали поетичні твори, присвячені героям Крут – Ривак М., Марфійчук К., Апостолюк М, Тимчук Д.

Також під час заходу відбулася презентація відео-сюжетів та фільму “Недооціненний урок історії”,  присвячений воїнам Крут. Біля пам’ятного знаку “Борцям за волю України” і стели “Герої Підгір’я” учні, студенти та всі небайдужі сторожинчани вшанували пам’ять воїнів Крут – поклали квіти та лампадки.

IMG_5341 IMG_5342 IMG_5344 IMG_5346

Залишити коментар

Вгору
Перейти до панелі інструментів