Півстоліття на одному робочому місці. Бібліотекар із с.Старі Бросківці Многодітна А.М. відзначила трудовий ювілей

У Многодітної Армонії Михайлівни трудова біографія складається з однієї сторінки. Адже в трудовій книжці значиться також тільки один запис: 12.02.1968 року прийнята на роботу завідуючою бібліотекою села Старі Бросківці.
Вчора, 12 лютого 2018 року в бібліотеці, якою вона завідує відбувся творчий вечір-вшанування з нагоди 50-річчя її трудової діяльності на бібліотечній ниві.
За свою багаторічну і сумлінну працю Армонія Михайлівна нагороджена багатьма грамотами і відзнаками, а бібліотека являється однією із кращих в районі.
Вона бере активну участь в громадському житті села. Була членом виконкому, депутатом сільської ради, секретарем сільської виборчої комісії. І, сьогодні, окрім бібліотечної діяльності, очолює сільську ветеранську організацію.
Привітав «ювілярку» сільський голова ПРУНЬ І.М., який вручив їй почесну грамоту, грошову винанагороду та квіти.
Також її прийшли привітати ЛУГИНА І.Г., директор Сторожинецької центральної бібліотечної системи, її заступник МАНІЛІЧ В.Т. та працівники ЦБС – завідуюча методичним відділом МАТЕЙЧУК Г.В. і завідуюча відділом комплектування СКРИПА О.В. Вони вручили їй почесні грамоти від адміністрації, райкому профспілки працівників культури, подарунки та квіти.
Аматори художньої самодіяльності подарували «іменинниці» теплі слова подяки за працю та пісенні подарунки.
IMG_0395
Залишити коментар

Вгору
Перейти до панелі інструментів