З нагоди проведення Шевченківських днів у РБНК відбулося засідання дозвіллєвого клубу «Неспокійні серця»

Одним із завдань мобільної бібліотеки Сторожинецької центральної районної бібліотеки є організація і проведення масових заходів в установах, організаціях, підприємствах міста. Сьогодні, 13 березня 2018 року, у районному Будинку національних культур відбулося чергове засідання дозвіллєвого клубу «Неспокійні серця», яке було присвячене великому пророкові української нації Т.Г. Шевченку.
У невимушеній та теплій атмосфері спілкування члени клубу і запрошені школярі жваво обговорювали події з життя великого поета, висловлювали своє ставлення до його творчості, декламували вірші та читали власні вірші-присвяти.
Бібліотекар відділу нестаціонарного обслуговування Сандуляк Т.В. розповіла про маловідомі поетичні твори Т.Шевченка, актуальність окремих поезій, в яких чітко вимальовуються події сьогоднішнього дня. Присутність на засіданні і молодого покоління, і людей похилого віку говорить про те, що неважливо якого ти віку і наскільки тобі відома творчість Т.Шевченка, адже не перестає захоплювати глибина думки, що виражена у творах Кобзаря.

20180313_120245 20180313_120538 20180313_121016
Залишити коментар

Вгору
Перейти до панелі інструментів