Шевченківські читання біля пам’ятника Тарасові Шевченку

7 та 9 березня, біля пам’ятника Тарасу Шевченка відбувся захід, присвячений Шевченківським дням в Україні, в яких районна бібліотека завжди бере активну участь. Піднесено і врочисто звучали твори Тараса Шевченка у виконанні учнів, студентів та всіх бажаючих. Виразно і з любов’ю вони декламували вірші Великого Кобзаря, культурна спадщина якого – це невід’ємна частина нашої нації і держави.  Схвильовано звучало Тарасове Слово у виконанні талановитих дітей.

І неймовірним чином вчувалася сакральна присутність самого Кобзаря, неначе подяка нащадкам за світлу пам’ять у день Його народження.

З захопленням та зацікавленням слухали присутні читців. Бурхливими оплесками нагородили учасників заходу. Представники влади, державних установ поклали квіти до пам’ятника.

Співробітники бібліотеки, презентували короткі біографічні оповіді, цікаві факти з життя Тараса Шевченка, підготували виставку «Тарасової душі криниця», яку всі бажаючі можуть переглянути, завітавши до читального залу бібліотеки, а книги, представлені на ній, згодом взяти на абонементі бібліотеки.

Золотими літерами в історію України увійшло ім’я Великого Кобзаря – Тараса Шевченка. Тож усі присутні в цей день мали можливість ще глибше пізнати шевченкову літературну спадщину, філософські думки, осягнути значимість Великого Кобзаря для сьогодення:

Ми чуємо тебе, Кобзарю, крізь століття,

І голос твій нам душі окриля,

Встає в новій красі, забувши лихоліття,

Твоя, Тарасе, звільнена земля.

У росяні вінки заплетені суцвіття

До ніг тобі, титане, кладемо.

Ми чуємо тебе, Кобзарю, крізь століття

Тебе своїм сучасником звемо.

(В.Симоненко)

7 березня читання Виставка

Залишити коментар

Вгору
Перейти до панелі інструментів