У Сторожинецькій центральній районній бібліотеці бібліотекарі отримали консультативну безоплатну правову допомогу

      На виконання локального плану заходів Чернівецького місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги 25 квітня 2018 року головним спеціалістом відділу «Сторожинецьке бюро правової допомоги» Габріелою Іринич, було проведено тематичний семінар на тему : ″Новели законодавства: суть та практика застосування″, Запланований захід відбувся в приміщенні Сторожинецької районної центральної бібліотеки м. Сторожинець, вул. Ю. Федьковича, 11.
Для проведення тематичного для працівників бібліотек Сторожинецького району головним спеціалістом відділу було взято тактику роз´яснення щодо розширення кола осіб які можуть звертатися за БВПД, санкції за несплату аліментів, порядок та новели змін в Кримінально-процесуальному законодавстві України, порядок відновлення терміну прийняття в експлуатацію об´єктів будівництва, збудованих без дозволу, можливості встановлювати заборону продажу алкогольних напоїв у визначений рішенням сільських, селищних, міських рад в межах території відповідної адміністративно-територіалної одиниці час доби. Активну участь в роботі семінару взяли всі учасники, ознайомлено працівників бібліотек про Основні умови надання безоплатної правової допомоги населенню Сторожинецького району, про можливість оплати судового збору за рахунок державних коштів, про проект Мінюста «Я маю право», роздано відповідні буклети, а також роз’яснено процедуру звернення до бюро правої допомоги.
Присутнім було надано 5 кваліфікованих відповідей на юридичну тематику, на запитання:
– Як обчислити строки давності у разі пропущення строку стягнення аліментів
– Який порядок виплати заборгованості по аліментам
– Який порядок та умови нарахування субсидії та відмови в такому нарахуванні
– Порядок обов´язкового оформлення паспорту громадянина України в разі досягнення 14-річного віку.
IMG_9750
Для отримання правової консультації звертайтеся за адресою:
м. Сторожинець, вул. Чернівецька, 6а
або телефонуйте за номером (037-35) 2-28-99.
Крім того, можна зателефонувати через систему інтернет –спілкування “Скайп”, набравши Сторожинецьке бюро правової допомоги”,
або storozhynetske@legalaid.cv.ua.
Також у Сторожинецькій центральній районній бібліотеці діє консультативний пункт Бюро безоплатної правової допомоги, де всі бажаючі мають змогу знайти консультативні відповіді на питання різного характеру, що потребують правової допомоги.

      Нагадуємо, що особистий прийом громадян для надання безоплатної правової допомоги надається у читальному залі Сторожинецької ЦРБ 3-ї середи щомісяця з 13:00 до 15:00 год.

Залишити коментар

Вгору
Перейти до панелі інструментів