Світлій пам’яті Інні Радченко. Вечір-спомин

 

Вона любила життя у всіх його різнобарв’ях: щоденно поспішала на улюблену роботу до бібліотеки дарувати колегам приємну посмішку та надавати методичні поради, ділитися своїми знаннями та допомогти колегам, серед яких було чимало друзів, вийти зі складної ситуації, вміла вислухати і розрадити.
26 квітня 2018 року у Сторожинецькій районній бібліотеці відбулася година пам’яті, присвячена Інні Анатоліївні Радченко – незмінному багаторічному завідувачу організаційно-методичного відділу районної бібліотеки, яка в цей день мала б святкувати свій 65-й рік народження…Однак її не стало, коли цього ніхто не очікував. Залишились незавершені справи, нереалізовані мрії.
Запалити свічу пам’яті Інні Анатоліївні Радченко у читальному залі районної бібліотеки зібралися рідні, колеги та друзі. Схвильовані колеги районної та сільських бібліотек, заступник директора з наукової роботи ЧОУНБ ім. М.Івасюка Марія Довгань, вірний супутник життя Іван Радченко – кожен згадав добрим щирим словом незабутню Інну Анатоліївну.
Вона раптово пішла із життя, але назавжди залишиться з нами, з тими, кому стала колегою, другом, порадником, наставником…Пішла у вічність, чи не найголовніший вимірник якої – наша пам’ять. Кожен буде пам’ятати про Інну Анатоліївну щось своє: хтось – працелюбність, хтось – наполегливість і безкомпромісність у бібліотечних питаннях, хтось – життєві та комічні ситуації, пов’язані із її безпосередністю… Бо такою вона була: водночас вимогливою і поблажливою, мрійливою і реалісткою, сильною духом…

Колектив, рідні та друзі відвідали могилу Інни Анатоліївни на кладовищі:

IMG_0123 IMG_0129

Альбом “Світлій пам’яті Інни Радченко: люблячій дружині, матері та бабусі”, який підготовлений  чоловіком Іваном для єдиної онуки в пам’ять про бабусю:

05

26

06

24

 

 

 

 

Залишити коментар

Вгору
Перейти до панелі інструментів