Сторожинецька центральна районна бібліотека вітає усіх жінок-матерів з Днем Матері!

     День Матері відзначають щороку другої неділі травня. Та кожен робить це по-різному: хтось із подарунками та кольоровими кульками, а хтось із квітами… біля могилок зі сльозами на очах. Бо слово матір – для кожного святе, і щасливий той, хто має насолоду наяву відчути тепло маминих рук, почути її мудру пораду, обійняти та привітати.
     Напередодні Дня Матері працівники районної бібліотеки провели відеочитання, в якому взяли участь як читачі бібліотеки, так і мешканці міста. Вірші, присвячені матерям, різних поетів та різних епох не залишили нікого байдужими. Зі сльозами на очах переживали прочитане ті, в кого, на жаль, вже мами немає… Щастя, переживання, радість, підтримку, любов до дітей, які дорослішають, відчували молоді матусі, які насолоджувались поезією таких українських письменників, як В.Винниченко, А.Малишка, Л.Костенко, В.Геращенко, авторів поезій нашого краю М.Єремійчук, О.Довгань, І.Миська.


Життя вчить нас, що лірика материнського щастя, як і загалом щасливе існування, нерідко не збігаються з прозою життя. А так хочеться щастя-долі нашим дітям, так само, як їх бажали для нас наші матері.
За безмежну любов та неустанну опіку про долю своїх нащадків, за витримку, мудрість нехай Господь віддячить сторицею усім матерям, а любов від дітей хай буде їм одвічною нагородою!

Залишити коментар

Вгору
Перейти до панелі інструментів