На засіданні салону румунської літератури у Сучавській повітовій бібліотеці ім. І.Сбієру побували наші бібліотекарі

У рамках творчої співпраці бібліотечних установ України та сусідньої Румунії директор Сторожинецької районної централізованої бібліотечної системи Лугина І.Г. черговий раз взяла участь у засіданні салону румунської літератури, яке відбулось у Сучавській повітовій бібліотеці ім. І.Сбієру.
Виступаючи перед поважною публікою – членами салону румунської літератури Сучавської бібліотеки (а це – поети, письменники, журналісти Сучавського повіту), директор Сторожинецької ЦБС говорила про те, як у бібліотеках Сторожинеччини шанують і популяризують творчість таких класиків румунської літератури як М.Емінеску, І.Крянге, В.Александрі, які так чи інакше були пов’язані з буковинським краєм.
Також очільниця бібліотекарів району представила останні видання наших краян, які пишуть румунською мовою. Це книга Іллі Попеску «Сторінки життя випускників кафедри румунської та класичної філології Чернівецького університету», 2017 року видання та книга Валерії Михайлюк «Ропча – стародавній край», яка вийшла з друку та була презентована на святкуванні Дня села Ропча у лютому 2018 року. Згадані видання були подаровані авторами бібліотеці м.Сучава, а один примірник «Ропча – стародавній край» з автографом автора було передано уродженцю с.Ропча, а нині мешканцю м.Сучава Е.Рею, який був надзвичайно схвильований отриманим подарунком.
Зустрічі з буковинськими письменниками, котрі пишуть румунською мовою у бібліотеках Чернівецької області і в яких приймають участь колеги із Сучавського повіту стали традиційними. Сподіваємось, що співпраця у цьому напрямку продовжиться і надалі.

DSC08127 DSC08123 DSC08125

Залишити коментар

Вгору
Перейти до панелі інструментів