7 червня районна бібліотека взяла участь в Інтернет-конференції товариства «Просвіта»

Всеукраїнське товариство «Просвіта» імені Тараса Шевченка є однією з найстаріших громадських організацій, яка відіграла вирішальну роль у збереженні української нації, протидіяла процесам денаціоналізації України, виступала за збереження її культури, мови та історії. «Просвіта»— це більше, ніж громадська організація. Це спосіб життя і мислення кожного свідомого українця.

Цьогоріч виповнюється 150 років від часу заснування Товариства “Просвіта” у Львові. З цієї нагодипрацівники центральної  районної бібліотеки взяли участь у  інтернет-конференції обласного осередку товариства «Просвіта». До участі у конференції долучились районні осередки товариства та районні бібліотеки. Роботу інтернет-конференції розпочав голова Чернівецького об’єднання Всеукраїнського товариства «Просвіта» імені Тараса Шевченка, заслужений діяч мистецтв України Савчук О.В.

Представники районних осередків та бібліотечні працівники розповіли про організовані і проведені просвітницькі акції, конкурси, заходи, які відбувалися і які ще будуть відбуватися з нагоди 150-річчя створення товариства «Просвіта».

1 3 4

Залишити коментар

Вгору
Перейти до панелі інструментів