Перемога Сторожинецької районної бібліотеки у обласному Ярмарку бібліотечних проектів з обслуговування молоді

Обласний ярмарок бібліотечних проектів з обслуговування молодих користувачів «Бібліотека і молодь: пошук нового стилю» проводився з метою презентації інноваційних проектів, спрямованих на підвищення якісного обслуговування молодіжної аудиторії, створення необхідних умов для розвитку молодої особистості.

 

На ярмарку в Чернівецькій обласній універсальній науковій бібліотеці ім. М.Івасюка свій проект «Молодь Сторожинеччини за здоровий спосіб життя» представила кафедра з обслуговування юнацтва відділу обслуговування та ІТ-сектор Сторожинецької центральної районної бібліотеки. Варто сказати, що готуючись до Ярмарку, працівниками бібліотеки була обрана саме така тема тому, що сьогодні тема здоров’я молодої людини і вплив шкідливих звичок на її організм надзвичайно важлива і актуальна.

Проект розрахований на два роки – 2018-2019 рр. і вже з початку нинішнього року він впроваджується в практику роботи районної бібліотеки, причому реалізується проект здебільшого за рахунок волонтерської підтримки партнерів проекту.

Журі Ярмарку визнало проект Сторожинецької ЦРБ найкращим, адже він вже сьогодні реалізовується і в наступному році буде мати продовження. Основне, що такий міні-проект реально можна здійснити, не витративши велику суму коштів. Здобувши І-ше місце, бібліотека отримала як винагороду – лазерний принтер.

Залишити коментар

Вгору
Перейти до панелі інструментів