На Сторожинеччину завітав Володимир Яворівський з презентацією новиг книг

Для працівників та користувачів районної бібліотеки нинішня осінь виявилась надзвичайно щедрою на літературні зустрічі з непересічними особистостями – письменниками, поетами, літературознавцями і просто цікавими людьми. Цього недільного дня до читального залу прихильників друкованого слова зібрала людина-легенда, член Спілки письменників України, який очолював Спілку з 2001р. по 2011 р., лауреат Державної премії ім. Т.Г.Шевченка, літературної премії ім. Д.Загула, людина надзвичайно цікава і ерудована – Володимир Яворівський.

Мета зустрічі з читачами бібліотеки – звісно презентація нового роману про відому художницю Катерину Білокур «Автопортрет з уяви». Затамувавши подих, всі присутні захоплено слухали уривок з роману у виконанні автора.

Володимир Олександрович також розповів про наступні твори, над якими він працює: це практично завершений роман «Вечеря з Ісусом» (роман про княгиню Ольгу), роман про гетьмана Івана Мазепу «Іван окаянний», про плани на майбутнє.
Звичайно не обминув у своїй розмові і авторську передачу на Першому каналі українського радіо «20 хвилин з Володимиром Яворівським». Дуже лаконічно і відверто п. Яворівський відповідав на численні запитання (в тому числі і про свою громадську і політичну діяльність).


Всі бажаючі мали можливість придбати книги В.О.Яворівського з автографом автора. Зустріч впродовж 2,5 годин промайнула як одна мить і залишила і душі кожного з присутніх неймовірний слід, адже спілкувались з Людиною, яка стояла у джерел створення Української державності і мала безпосередню причетність до всіх визначних історичних подій.

 

Залишити коментар

Вгору
Перейти до панелі інструментів