Відбулася довгоочікувана презентація збірки віршів, присвячена полеглим героям АТО з Підгір’я “А мати молиться за сина” в рамках співпраці райбібліотеки та ГО МАРТОІ “Промінь надії”

23 листопада в центрі естетичного виховання “Юність Підгір’я” відбулася презентація збірки віршів, присвяченої полеглим героям АТО з Підгір’я, “А мати молиться за сина”.
Благодійний захід відбувся у рамках співпраці Сторожинецької районної бібліотеки та ГО Мистецька агенція розвитку творчості осіб з інвалідністю «ПРОМІНЬ НАДІЇ» (голова ГО Павло Калинюк).


До збірки увійшли поетичні композиції місцевих авторів – жителів Підгір’я, яким небайдужі долі загиблих хлопців, їхніх сімей та всієї України. Найголовніша тема збірки – це МАТИ, яка народила, виростила та втратила сина у жорстокій війні, яка беззаперечно чекає його вцілілого зі Сходу України, яка взагалі живе заради сина чи заради пам’яті про нього…

 

Підтримати учасників заходу на Сторожинеччину завітала Заслужена артистка України Ірина Стиць, яка подарувала присутнім пісні у своєму незрівнянному виконанні.

А також всі, хто був в той день разом з нами, міг побачити у холі Центру персональну виставку художника-аматора, в свою чергу особи з інвалідністю, Дмитра Мігалецького з села Давидівка, який за намалював 15 портретів загиблих героїв АТО Сторожинецького краю.

  
Ведучими заходу були Анастасія Брижак та Євген Александрюк, яким висловлюємо велику подяку.


Висловлюємо також безмежну ПОДЯКУ всім учасникам заходу, а саме нашим друзям з Банилова Підгірного – Оксанці Нагорній та дітям – читачам сільських бібліотек с.Банилова-Підгірного, які виступили перед глядачами з незабутньою театральною композицією «Благословила мати», під час якої глядач не міг втримати свої почуття. А також окрема подяка Оксані за її вірші, з яких і побудована композиція та окремі виступи.


Також безмежна вдячність за сміливість виступити на сцені читачам Сторожинецької райбібліотеки та членам ГО МАРТОІ «Промінь надії» – Шейчук Олені, Мелещук Оксані, Боштезі Зінаїді, Ользі Мартинеску, які виступили з інсценізаціями власних і не тільки віршів, які увійшли до збірки.

Павло Калинюк та Оксана Мелещук представили авторську театральну композицію “А мати молиться за сина” по мотивам власних віршів.


В свою чергу, захід мав на меті сприяти соціальній адаптації людей з інвалідністю у суспільстві через творчість, в чому безпосередню участь беруть ГО «Промінь надії» у співпраці з райбібліотекою.
Ми вдячні всім, хто прийшов того дня до нас на презентацію, щоб вшанувати пам’ять загиблих в АТО зі Сторожинеччини.
З повагою до всіх сторожинчан та друзів нашої організації, організатори: голова ГО Мистецька агенція розвитку творчості осіб з інвалідністю “Промінь Надії” Павло Калинюк та завідувач ІТ-сектором Сторожинецької райбібліотеки Наталя Горвасюк.

Залишити коментар

Вгору
Перейти до панелі інструментів