Інтернет-конференція до 150-річчя буковинської “ПРОСВІТИ”

Працівники Сторожинецької районної бібліотеки взяли участь у обласній Інтернет-конференції «150 років буковинської «Просвіти», яка була організована обласним осередком всеукраїнського товариства ім. Т.Г.Шевченка «Просвіта» та працівниками ЧОУНБ ім. М.Івасюка.

Голова обласного товариства «Просвіти» О.В.Савчук наголосив на тому, що необхідно активізувати просвітницьку роботу на теренах області, залучаючи до справи молодь, адже будувати майбутнє нашої країни належить саме  молодому поколінню. М.М.Пелих – відповідальний секретар обласного товариства – цього року приймала участь у святковому форумі, присвяченому 150-річчю всеукраїнського товариства ім. Т.Шевченка «Просвіта» у Львові. Вона акцентувала увагу учасників конференції на необхідності проведення в районах області просвітницьких заходів по відзначенню ювілейної дати.

Кожна районна бібліотека, яка брала участь у конференції, розповіла про роботу районних осередків товариства «Просвіта» впродовж поточного року та плани на наступний рік.

Під час конференції також йшла мова про передплату просвітянських періодичних видань «Слово «Просвіти» та «Українська ластівка».

Залишити коментар

Вгору
Перейти до панелі інструментів