Підсумки діяльності закладів культури Сторожинеччини

Днями у читальному залі районної дитячої бібліотеки відбулася підсумкова нарада працівників культури за участі голови районної державної адміністрації Ярослава Бартоша, заступника голови районної ради Володимира Філіповича, консультанта управління культури Чернівецької обласної державної адміністрації з питань релігій Анатолія Марчука.

З доповіддю про стан справ у культурній галузі населених пунктів району, які не входять до ОТГ виступила начальник відділу культури, національностей та релігій Сторожинецької районної державної адміністрації Давидчук І.В.

З діяльністю бібліотечних закладів учасників наради ознайомила директор Сторожинецької районної ЦБС Лугина І.Г. Основні здобутки за напрямками роботи бібліотек ЦБС демонструвались на екрані у вигляді слайд-презентації з коментарями директора.

Голова районної державної адміністрації та заступник голови районної ради зазначили, що галузь культури у нашому суспільстві , на жаль,  як фінансувалась до початку реформ так і надалі фінансується – за залишковим принципом і той вагомий духовний внесок у розбудові української державності, який вносять бібліотечні і клубні працівники досі недооцінений. Але є надія, що невдовзі реформування в галузі культури принесе втішні результати і працівники культури будуть отримувати достойну заробітну плату і матеріальна база закладів покращиться.

На адресу працівників культури звучали слова вдячності за натхненну працю. За підсумками 2018 року грамотами і подяками управління культури Чернівецької обласної державної адміністрації, Сторожинецької районної державної адміністрації і районної ради, відділу культури, національностей та релігій Сторожинецької РДА були відзначені кращі працівники галузі.

Залишити коментар

Вгору
Перейти до панелі інструментів