День поезії святкували в Сторожинецькій районній бібліотеці

День поезії – свято словесної чуттєвості й довершеного вміння кількома словами висловити невисловлюване. Щорічно 21 березня за ініціативою ЮНЕСКО святкують Всесвітній день поезії.

У цей день по всьому світу проходять конкурси та фестивалі, зустрічі авторів і шанувальників, на яких початківці і досвідчені поети презентують свої збірники.

З нагоди такого чудового свята улюблені поезії змогли почитати і в нашій бібліотеці.  «Поезія – це завжди неповторність, якийсь безсмертний дотик до душі…», – пише Ліна Костенко. Її слова стали епіграфом  до  виставки, яка діє в читальному залі районної бібліотеки.

Тут шанувальники поетичного слова знайшли збірки таких корифеїв української поезії, як Т. Шевченко, І. Франко, Леся Українка, Л. Костенко, В. Стуса. Познайомилися з творчим доробком поетів Буковини, творами   молодих сучасних авторів, які отримали першого шанувальника і познайомили світ зі своєю творчістю.

Поезія… Коротке слово, але якої сили надає читачам! Це і вірші, рядки яких прокрадаються в душі і роблять нас добрішими і сильнішими. І пісні, слова яких то піднімають нас до висот, то додають впевненості і мужності. На поетичну годину традиційно завітав  до нас поет і бард Сторожинеччини, шанувальник поетичного слова Мисько Ігор Михайлович, який презентував свою нову пісню на вірші нашого бібліотекаря (зав. ІТ-сектором) Горвасюк Наталі.

Поезія надихає, звеличує, штовхає на подвиги… Мабуть, не знайдеться в світі людини, як б не знала напам’ять хоча б одного віршованого твору. Всі бажаючі переглянули нашу виставку і поринули в чарівний світ поезії.

У День поезії люди мистецтва хочуть нагадати всім, що вірші — це живопис, який можна почути.

Залишити коментар

Вгору
Перейти до панелі інструментів