Відбувся І-й Відкритий благодійний Конкурс патріотичної пісні та поезії “Ми – діти твої, Україно!” у рамках співпраці бібліотеки та ГО МАРТОІ “Промінь надії” за підтримки Сторожинецької ОТГ та Відділу культури, національностей та релігій Сторожинецької РДА

У середу, 22 травня 2019 року, вперше на Підгір’ї відбувся І Відкритий благодійний конкурс патріотичної пісні та поезії «Ми – діти твої , Україно!»

Відео Конкурсу

Організаторами заходу були ГО “Мистецька агенція розвитку творчості осіб з інвалідністю «Промінь надії» та Сторожинецька центральна районна бібліотека за підтримки Сторожинецької міської ради і відділу культури, національностей та релігій Сторожинецької РДА. 

У конкурсі взяли участь творчі особи з інвалідністю нашого краю та інших областей України, а також талановита молодь, яка завітала до нашого міста, щоб продемонструвати свій талант і красу української мови, і , звичайно, підтримати наших конкурсантів-аматорів.

Шановному журі, очолюваному заслуженою артисткою України Іриною Стиць, дісталося складне завдання – серед надзвичайно талановитих і творчих особистостей обрати найкращих.

Гала-концерт членів журі та гостей фестивалю – заслужених артистів України Ірини Стиць і Святослава Края, соліста обласної філармонії Олександра Атодиреса, поета-пісняра Василя Дихтяра, ансамблю пісні і танцю “Берегиня” та багатьох інших, нікого не залишили байдужими.

Отож, вітаємо переможців Конкурсу!

У номінації «Патріотична пісня»:

  • Гран-прі – Хохуляк Наталія з Кельменців.
  • 1 місце розділили Мелещук Оксана з Сторожинця та Свіріденко Любов з Чернівців.
  • 2 місце розділили «Тріо» Горлиця» з Кіцманя, дует Прокопюк Флорентіни та Федорчук Ельвіри з села Ропча, Курчак Лариса з Чернівців.
  • 3 місце – дует Свідзінських Яни та Михайла.

У номінації «Розмовний жанр»:

  • Гран-прі – Білова Наталія з Кіцманя.
  • 1 місце – Кузьмич Надія з Старих Бросківців.
  • 2 місце розділили Петричук Наталія з Сторожинця та Нагорська Оксана з Банилова-Підгірного;
  • 3 місце розділили Боштега Зінаїда з Сторожинця та Білоконь Тарас з Новодністровська.

Кожен з учасників з інвалідністю, хто вийшов на сцену, займається справою, яка є тим важелем в житті, що допомагає  долати труднощі та приймати життя таким, яке воно є.

Хочемо відзначити учасників Конкурсу, а саме молодих та талановитих співаків з різних куточків України і не тільки, які підтримали наших осіб з інвалідністю та зустрілися з ними на одній сцені:

Цзян Тянью (КНР), Янь Мень Кунь (КНР), Тетяна Мельникова (м.Чернівці), Бойко Оксана (м.Чернівці), Камбур Вікторія (м.Чернівці), Гончарук Руслана (м.Чернівці), Олару Наталія (м.Чернівці), Анастасія Гева (м.Сторожинець), Данилейко Ігор (м.Київ).

Організатори доклали неймовірні зусилля, щоб свято відбулося і сподіваються, що цей конкурс стане щорічною традицією нашого міста, як зазначили члени Журі та місцева влада, адже переможцями стали всі – конкурсанти, члени журі, вдячні глядачі і головне оспівана Україна, рідна земля, родина.

Залишити коментар

Вгору
Перейти до панелі інструментів