А першим було слово…

«…пізнати суть життя, себе пізнати…

І зрозуміти, чом прийшов… прийшов на Землю цю?»

 

      Ці слова стали епіграфом творчого вечора відомого у нашому краї українського кінорежисера, оператора, письменника,    фотографа – Петра Михайловича Олара, який відбувся у читальному залі Сторожинецької районної бібліотеки.

     У творчому доробку Петра Олара налічується 7 літературних книг та 12 кіносценаріїв. Крім знайомства з його творчою діяльністю та цікавою, насиченою подіями біографією,  учасники вечора переглянули авторські відео фільми – про відому буковинську поетесу Анну Дущак «Прийшла до Вас» та роботу про події Революції Гідності «Небесна сотня відлетіла у вирій». Кадри з фільмів зворушили присутніх до сліз тому, що у першому випадку – мали задоволення побачити і почути ніжний голос Анни Дущак, якій цього року будемо відзначати 60 років від дня її народження, і, переглядаючи другий фільм, знову пережити ті буремні дні на Майдані Незалежності у Києві, коли втратили найкращих синів України.

    Петро Олар є членом Національної спілки журналістів України, спілки журналістів Литви, Міжнародної федерації журналістів.

    Про життєвий і творчий шлях митця у серії «Творчість наших земляків» центральною районною бібліотекою цьогоріч видано бібліографічний нарис «Петро Олар – кінорежисер, сценарист, оператор, журналіст». Презентувала його автор-укладач Ковбан Т.І. – провідний редактор методичного відділу ЦРБ.

    Кожний, хто завітає до центральної районної бібліотеки зможе насолодитися чудовими фотографіями «Поетичної фотовиставки Петра Олара», яку він подарував бібліотеці та ознайомитися з його поетичними збірками «Між ударами серця» та «Екватор суті».

Залишити коментар

Вгору
Перейти до панелі інструментів