“Світ потребує доброти” – відбувся районний етап Конкурсу серед бібліотек району з обслуговування користувачів з особливими потребами

Вчора, 21 серпня, відбувся районний етап обласного конкурсу «Світ потребує доброти», на меті якого було висвітлення роботи бібліотек Сторожинецького району щодо обслуговування користувачів з особливими потребами.

Сьогодні бібліотеки володіють можливостями стати центрами процесу гуманізації громадської атмосфери, поширення інформаційної та поведінкової культури, набуття якої веде до розуміння і толерантності.

Організаторами Районного етапу Конкурсу є Сторожинецька районна централізована бібліотечна система.

Серед сільських бібліотек-учасниць Конкурсу переможцем визнано сільську бібліотеку-філію №8 с.Буденець, бібліотекар Думітрашкевич Олена.

Гарні відгуки отримали також сільські бібліотеки с.Ропча, с.Михальча, с.Череш, с.Нижні Петрівці, в яких добре налагоджена робота з обслуговування вразливої категорії користувачів. Саме в цих бібліотеках налагоджено індивідуальний підхід під час обслуговування кожного користувача з особливими потребами, вивчаються їхні запити та смаки, співпраця з місцевими реабілітаційними центрами та громадськими організаціями, а також забезпечено безперешкодний доступ до бібліотечних ресурсів.

Обслуговування людей з обмеженими можливостями на сьогодні має стати одним із пріоритетних напрямків діяльності бібліотек. Добрі справи бібліотек – гідний приклад суспільству, в якому поступово укорінюються цивілізовані норми відношення до фізично та інтелектуально обмежених громадян, а також відбувається процес реального включення таких людей в активне громадське життя.

Залишити коментар

Вгору
Перейти до панелі інструментів